Kamień ogrodowy dekoracyjny na murki skalne skarpy ziemne

Firma kamieniarska i kopalnia piaskowca oferuje produkty budowlane z kamienia z surowca jakim jest naturalny piaskowiec . Z tego kamienia naturalnego wytwarzamy szereg produktów takich jak kamień murowy i kamień ogrodowy oraz kamień elewacyjny oraz płytki ścienne i kominki i ciekawy produkt jakim jest płytka w kształcie starej cegły okładzinowej i na sam koniec można także wymienić płyty szlifowane w większych formatach . W kopalni piaskowca Grabowie i Chełmska Góra przy wydobyciu pozyskujemy także pospółkę na utwardzenie teru ,którą ładujemy luzem za pomocą ładowarek na wywrotki.

W tym ogłoszeniu pokazujemy produkt jakim jest kamień do murowania murków w ogrodzie, wzmocnienia skarp ziemnych w cenie od 200 PLN za tonę w opakowaniu paletowym .

Stawki transportu produktów w opakowaniach paletowych kształtują się od 180 – 230 PLN za jedną paletę do wagi jednej tony i wymiaru palety 80 x 120 cm na terenie kraju.

Aktualne koszty oraz terminy ustalamy na okres składnia zapytania lub zamówienia na konkretny produkt z naszej oferty produkcyjnej.

Kategoria ogłoszenia : Do ogrodu

Cena : 200.00 PLN
Miasto : Przedbórz
Adres : Grabowie, 3
Dodał : piaskowce.com
https://piaskowce.com/
Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen